„Ahoj, já jsem Ester. Chtěla bych být fighterka.“ Reality show IAF se blíží

Přesně za měsíc budou moct fanoušci bojových sportů vidět první díl reality show I Am Fighter (IAF). A vybrané bojovníky a bojovnice rozhodně nečeká procházka růžovou zahradou.

Středu 12. září si zakroužkujte do svých kalendářů. Právě ten den odstartuje na O2 TV Sport osmidílná série reality show ze života MMA bojovníků – a také bojovnic!

„Jako kulisy jsme použili vilu, kterou diváci znají z jiné Like House. Naše reality show je unikátní tím, že se nebude vypadávat jen na základě výkonů v zápase, ale také dle chování mimo klec, kdy se bude trénovat, ale také vzdělávat,“ láká diváky promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš.

Celá show odstartuje castingem a můžete si být jisti, že už na něm bylo hodně živo. Důvodů budiž několik:

Složení poroty, ve které zasedl vedle „Pína“ další tvrďák s ostrým smyslem pro humor Ondřej „Spejbl“ Hutník.

Parta zájemců a zájemkyň, která byla velmi pestrá a zajímavá. A ze které se utvořila finálová dvanáctka (osm bojovníků a čtyři bojovnice).

Aby ne, když na něj dorazila také trojnásobná olympijská vítězka a už nyní jednoznačně nejúspěšnější česká lyžařka historie Ester Ledecká. Ta má k bojovým sportům už nějaký ten pátek hodně blízko, a navíc momentálně je mimo soutěžní sezonu. Takže?

Nu, nic prozrazovat nebudeme, jen zopakujeme: 12. září večer, O2 TV Sport a zhruba 30 minut vašeho času, kterého litovat nebudete!

Čekání na první díl reality show IAF si můžete zkrátit během tří pátečních večerů – 26. srpna, 2. a 9. září, kdy se uskuteční v OC Šestka už třetí ročník oblíbeného Streetfightera. Tentokrát ve třech vahách – do 70, do 85 a nad 85 kg – formou pyramid na jednom večeru, tj. na konci každé akce budeme znát nového šampiona IAF Streetfighter. Také tyto souboje uvidíte na O2 TV Sport.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Komplet Sport Servis
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
M.E.G
O2 sport
PrahaIN