Finální podoba startovní listiny turnaje IAF 1 - Kníže vs Carlsen

Dámy a pánové finální startovní listina turnaje IAF 1 – Kníže x Carlsen je tady!

Můžeš se těšit na luxusní show a prvotřídní galavečer, který nemůže nechat chladným žádného skutečného fanouška bojových sportů. 

V hlavním zápase uvidíš na vlastní oči v akci legendu českého MMA Petra Monstra Knížete, kterému se postaví přemožitel slovenské legendy Attily Végha. Monster má aktuálně spousty práce s přípravou Macha Muradova na jeho první UFC zápas, všechny zajímá, jak se sám dokáže připravit na svůj vlastní zápas proti nemesis českého a slovenského MMA Simonu Carlsenovi.

Granáty pro všechny! Tak přesně tohle slibuje pyramida K1 v malých rukavicích v oktagonu. Dva zápasy elitních postojářů o postup do titulového zápasu super těžké váhy! Můžeš očekávat nekompromisní přestřelky, kde nejlepší obranou bude útok. V těchto dvou zápasech si budou moci bodový rozhodčí dát pauzu na svačinu, protože zde ukončení na body nikdo neočekává. Tohle je něco, co chceš rozhodně vidět na vlastní oči a vyprávět o tom svým kamarádům, které to štěstí mít nebudou.

Nová aréna O2 Universum si projde zatěžkávacím testem v zápase rebela českého MMA Alexe Cverny, který se chystá vyšlápnout na ukrajinského olympionika Yevgeny Orlova v duelu supertěžké váhy. V tomto těžkotonážním duelu bude v kleci válčit čtvrt tuny živé váhy, pokud O2 Universe přežije tento souboj titánů, nezboří jí ani zemětřesení.

Tomáš Fiala si po dvou porážkách v řadě další vůbec nepřipouští a v kleci nechá vše, aby se nedostal do záporné zápasové bilance. Jeho soupeřem je nadějná mladá slovenská puška Denis Farkaš, který by porážkou Fidžiho udělal velký skok ve své začínající kariéře.

Sympatický strážce zákonu a pořádku Daniel Bruno Brunclík na straně jedné a proti němu ruský šampion v Combat Sambu Alexander Shingarenko. Srdce československých fanoušků má jasno komu v tomto zápase fandit a celá hala bude hnát Bruna za vítězstvím, které bude velmi těžké získat.

Dubovický a Cao jsou oba úspěšní lidé na poli showbusinessu. Jak skončí jejich střet v kleci v K1 v malých rukavicích? O tomhle zápase se bude psát ještě dlouho po jeho skončení!

Velezkušený veterán Jaroslav Číňan Poborský se ve svém sto prvním zápase postaví Václavu Holotovi, kterého naopak čeká jeho profesionální MMA debut.  V tomto duelu bude rozdíl ve zkušenostech rovných sto zápasů. Zvítězí léty nabité zkušenosti nebo energické mládí?

Jedenáct špičkových zápasů a prvotřídní show v nové moderní hale. To je galavečer IAF 1 – Kníže x Carlsen.


Naši partneři

ALEA sportswear
Fortuna
Prima Cool