IAF 3: Kongresové centrum se opět otřese pod náporem fanoušků bojových sportů

Fanoušci bojových sportů se mohou 13. listopadu těšit na další MMA parádu. Galavečer IAF 3 se totiž uskuteční na jednom z nejslavnějších míst české zápasnické scény – v pražském Kongresovém centru.

Legendární turnaje Heaven or Hell, na kterých exceloval Ondřej „Spejbl“ Hutník, Jaroslav „Číňan“ Poborský, nebo i slavný boxerský zápas mezi Jurijem Krivoručkem a Rosťou Osičkou. To jsou jen namátkou velké akce, které pořádalo Kongresové centrum v Praze. Nyní na ně naváže IAF 3.

„Proč? Prostě proto, že zde byla vždy parádní atmosféra. Co se týče prostorů s kapacitou do 1500 lidí, je to nejlepší místo na bojové sporty u nás. Sám jsem tam byl tak sedmkrát, osmkrát. Poprvé jsem tam naživo viděl Melvina Manhoefa či Jörgena Krutha, naprostou světovou elitu kickboxu a také MMA,“ vysvětluje volbu arény pro turnaj jeden z promotérů I Am Fighter Petr „Píno“ Ondruš.

Ten má se svým týmem velké plány. Důstojné tomu, kde se bude galavečer konat. Vedle zhruba patnácti soubojů, když některé z nich budou moct vidět fanoušci jen přímo na místě, protože odstartují před přímým přenosem na O2 TV Sport, vystoupí také TroubleGang se svým lídrem Marpem.

A že má vlastním jménem Otakar Petřina blízko k bojovým sportům blízko, není snad třeba ani dodávat. A kdyby ano, tak za zmínku stojí, že má za sebou několik zápasů v kickboxu a muay thai, že spolu s Rytmusem vyprodali díky svému boxerskému souboji O2 Arenu a že se nyní chystá na další lahůdku – duel mezi šestnácti provazy proti Karlosi Vémolovi.

Ale zpět k datu 13. listopadu a IAF 3. Postupně odtajňovaná fightcard už nyní láká. Postaví se proti sobě Michal Nepraš s Ofirem Leibelem, na staré časy zavzpomíná i „Číňan“ Poborský, že nedostává pozvánky do zahraničních organizací náhodou (byť to posledně na Bellatoru nevyšlo dle představ), bude chtít dokázat Petra Částková, bojovat budou také Cao Willy či Steven Krt.

Nu, a zraněného Davida Zoulu nahradí v plánovaném taháku pro fanoušky Mário Brezovský. Slovenský talent, který odstartoval loňskou veleúspěšnou sérii IAF Streetfighter expresním knockoutem, si to rozdá s Petrem „Sicariem“ Beranem.

Mladý Slovák se na duel na naladí už příští víkend na společném projektu IAF a SOMMA MMA na popradském galavečeru Fight Night Vol. 3.

A zapomenout nelze na ani Enfant terrible české zápasnické scény Filipa Grznára. Ano, také jeho zápas na IAF 3 uvidíte.

Pokud chcete zůstat v obraze, tak pro další novinky sledujte také naše sociální sítě – Instagram i Facebook.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
Autocentrum V-group
Jaroš & Partners Real Estate
O2 sport
PrahaIN