I Am Fighter je zpět

Vše připraveno na velký návrat, už není cesty zpět. Dnes večer se můžete těšit na první galavečer organizace I Am Fighter po pauze způsobené koronavirem. A máte se nač těšit. „Už se nemůžeme dočkat, máme rádi, když můžeme dělat lidem radost. Těm, co zápasí, i těm, co to sledují,“ říká za promotéry Petr „Píno“ Ondruš.

 

Nové místo, staré známé tváře. Z garáží OC Šestka se IAF Fight Night Vol. 1 přesouvá do Europarku Šterboholy, konkrétně do zrekonstruovaného domácího Daily Fitness.

 

Jinak ale narazí příchozí i televizní diváci (přímý přenos od 19:00 hodin na O2 TV Sport) na „staré známé“, které IAF představil loni v létě během své série amatérských galavečerů #Streetfighter. „Lístky ještě nejsou všechny prodané, kapacita je opravdu malá, takže se nebojíme, že by lidé nepřišli,“ láká Ondruš (o lístcích více na konci článku).

 

Je na co. Opět bude v akci Petr „Sicario“ Beran, vzájemný duel si střihnou David Zoula a Tomáš Berger, kteří se měli potkat už na Streetfighterovi, ale okolnosti byly proti.

 

Muž, kterého na své cestě za triumfem loni zdolal – David Závoda – pak dneska odstartuje svoji profesionální kariéru. A rozhodně ho nečeká snadný úkol, vždyť se postaví zkušenému válečníkovi Michalovi Reissingerovi. Že má ale sympaťák z Poděbrad pro strach uděláno, ukázal na vážení, když si dovolil skrze velký poukaz pozvat soupeře na trénink do svého MMA Brothers Gymu.

 

Zda mu tato drzost projde, nebo jej ranař, který má zkušenosti ze všech bojových sportů, ztrestá, uvidíme dnes večer. „Strašně vtipné, ten kluk nás hrozně baví,“ usmíval se – na rozdíl od Reissingera – promotér IAF.

 

Podobně vyhecovaný souboj nás čeká i před setkáním dvou metrákových chasníků. Josef Talafous a Steven Krt mají otevřený účet z finálového Streetfightera, kde k překvapení všech prvně jmenovaný prohrál. Teda pochopitelně vyjma vítěze.

 

Už ve chvíli, kdy slavil svůj triumf, bylo jasné, že se oba potkají znovu. Trvalo to sice skoro rok, ale na kvalitu si člověk počká rád.

 

Pozice největší hvězda patří neporažené české hvězdě Martině Jindrové. Třicetiletá bojovnice, která v květnu ovládla Africa MMA Open a která zvažuje nabídku do jiné americké organizace – PFL –, si to rozdá v pérové váze s Brazilkou Tamires Vidalovou. „Vše popořadě. PFL budeme řešit po víkendu, nejdříve je tu důležitý zápas se zkušenou Brazilkou,“ dodává na toto téma Ondruš.

 

Ok, show může začít…

 

Event bude probíhat v novém IAF Gymu ve spolupráci s Daily Fitness v obchodním domě Europark Štěrboholy. Turnaj byl původně kvůli vládním opatřením koncipován bez diváků a tak je kapacita nyní omezena pouze na 300 míst.

 

Lístky si můžete rezervovat na emailu hello@iamfighter.cz a nebo na telefoním čísle +420 603 737 050. Cena lístku je 200,- kč na stání, 1.000,- kč na sezení a 5.000,- VIP vstup.


Naši partneři

ALEA sportswear
Fortuna
Prima Cool