IAF Reality show, II. díl: Ve vile vládne „Máma“ Ondruš a tři pravidla. Vypadl první hráč

V pondělí 19. září odvysílala stanice O2 TV Sport druhý díl reality show z díly I Am Fighter (IAF). Co mohli ve třiceti minutách diváci vidět?

Především vilu, do které byli postupně soutěžící nastěhování. Postupně proto, že nejdříve se zabydlela osmička chlapů, poté přibyly čtyři dámy.

A jak už bylo zmíněno posledně, minimálně jedna rivalita je mezi zápasníky od začátku, a to mezi bývalými soupeři Tomášem Holečkem a Matějem Valouškem. „Nějaké spory tam jsou, s jedním klukem tady, s Matějem, ale neřeším to, nějaký ten trash-talk,“ zaznělo od prvně jmenovaného. „Vyzýval jsem na ho sociálních sítích, ale žádná odpověď nepřišla,“ krčil rameny jeho rival, kterého pak ostatní vybrali za nejsilnějšího obyvatele vily.

Ještě předtím všichni dostali „nalejvárnu“ ohledně toho, co se smí a nesmí. „Zapomeňte na vaši mámu, vaší mámou jsem já. Pravidla Fight-housu jsou jasné – Já a Spejbl jsem pravidlo. Kdo nebude respektovat pravidla, vypadne,“ zaznělo od „velké mámy“ Petra Ondruše, který je spolu s další legendou bojové scény u nás Ondřejem „Spejblem“ Hutníkem hlavním porotcem celé série.

A ta pravidla? „Žádný sex, žádný násilí, žádné rozbíjení věcí. Cokoliv rozbijete, zaplatíte… porušíte pravidlo, jste out. Neuděláte váhu, jste out. Prohrajete zápas, jste out. Budete hnusní, zůstáváte. Nebudete se mi líbit, zůstáváte,“ dodal „Píno“.

Následoval první trénink těch, které nepadli do oka Valouškovi, poté přicestovala i čtveřice dam, které na jednu stranu sice mužské kolegy okouzlily, na druhou stranu naštvaly, jelikož jim totálně zpřeházeli ubytovací pořádek.

To bylo ale nic proti tomu, co následovalo druhý den. Nikdo z dvanáctky sice neporušil pravidla vily, neopil se, nic nerozbil, ale ráno se všichni s chutí zakousli do sladkostí připravených ke snídani. Jenže zapomněli, že nejsou v reality show na dovolené. A tak následný výlet do Daily Fitness Štěrboholy a kondiční test pod dohledem Romana Gomoly a Martiny Jindrové někteří „odnesli“ hlavou v kýblu.

A Roman Klein jako nejslabší účastník testu i následné play-out zkoušky i vyhazovem. „Nemyslím si, že jsem tu nejslabší, jsem zápasník, na tohle (kondici, posilovnu) ale moc nejsem,“ krčil rameny zklamaně. Stejně smutná byla také Terezie Garbaczewská, které Roman z pozice jejího „otroka“ udělal večer předtím zjevně skvělou masáž.

Ještě jedna rivalita pak okořenila druhý díl. Mezi kapitány nově vytvořených týmů Davidem Zoulou a Petrem Beranem, kteří si rozdali v dubnu na IAF 4. A druhý jmenovaný se bude chtít 5. listopadu svému přemožiteli v odvetě jistě pomstít. Ze strany Zouly je ale více než cítit, že Beranem pohrdá. „Ruku ti podám, ale to je tak všechno. Proč? Protože se chováš jako idiot,“ vysvětlil při setkání obou.

Nu, máme se nač těšit. Mimo jiné proto, že ve třetím díle se musí počet lidí v týmech srovnat. Momentálně je ten Beranův o jedno jméno početnější. Co myslíte, vypadne někdo další, nebo se objeví nové jméno na scéně? V pondělí 26. září od 21:30 hodin se na O2 TV Sport dozvíte více…

Tým Zoula: Radek Štádler, Tomáš Holeček, Lucie Dreveňáková, Oliver Sarvaš, Monika Rychtaříková.

Tým Beran: Josef Stráník, Martin Kačer, Jakub Krtil, Matěj Valoušek, Terezie Garbaczewská, Natálie Trikalová.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Komplet Sport Servis
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
M.E.G
O2 sport
PrahaIN