IAF Reality show, III. díl: na Den dětí spokojená 'Máma' a výmluvy před prvními duely

Už třetí díl má za sebou druhá série reality show I Am Fighter (IAF) z prostředí bojových sportů. A začíná se přitvrzovat. Na Den dětí totiž přišel Petr „Píno“ Ondruš alias „Máma“ do vily se zásadními informacemi.

„Jelikož mám dobrou náladu, tak na vás budu dneska na Den dětí coby vaše máma hodný,“ začal svůj proslov promotér IAF a hlavní porotce reality show Ondruš.

Následně soutěžícím vysvětlil, že muži budou zápasit ve váze do 70 kg, zatímco ženy ve váze do 61 kg. A že první dvě dvojice se utkají už tři dny po tomto oznámení. Motivaci a rady všem přišly předat do vily zajímavé osobnosti:

Skvělí tuzemští zápasníci Leoš Brichta a Michal Martínek, legendární Tomáš Kužela či jeden z našich zástupců v UFC – David Dvořák, který by měl brzo znovu v zámořské lize bojovat, aby odčinil nepříjemnou poslední březnovou prohru s Matheusem Nicolauem.

A účastníci reality show si rozhodně měli se zápasníky co říct. Stejně jako s dalšími návštěvníky – kontroverzním kulturistou a bojovníkem Filipem Grznárem či úspěšným účastníkem první řady show Love Island Petrem Havránkem.

Nu, a „Máma“ si mezitím povídala s oběma team lídry a soupeři – Davidem Zoulou a Petrem Beranem. O čem? Přece o jejich výběru pro první zápasy.

Po celodenním povídání dostali obyvatelé vily první „lekci“ – z vaření vývaru od kuchařů z japonské restaurace Taiko.

Poté kapitáni vybrali své zápasníky – mezi muži si to spolu měli rozdat Oliver Sarvaš s Martinem Kačerem, které dělí 24 let věku. Mezi ženami pak chtěla velezkušenou Natálii Trikalovou prověřit neznámá „holka z ulice“ Lucie Dreveňáková.

Zbytek „vilařů“ si pak zpestřila další den tréninkem se dvěma skvělými a už zkušenými bojovníky – jediným šampionem Oktagon ve velterové váze Davidem Kozmou a uzbeckým zástupcem v UFC, který ale žije dlouhodobě v Česku, Machem Muradovem.

Z připravených zápasů se nakonec uskutečnil jen jeden. Navíc i ten se neobešel bez komplikací. Náročný životní rytmus mladého Sarvaše si vybírá už v osmnácti letech daň na jeho těle, k tomu ještě přišel do Daily Fitness ve Štěrboholích s velkým zpožděním.

Do klece proti 42letému Kačerovi nastoupil, už v prvním kole jej ale soupeř dokázal uškrtit a byl konec.

Na druhý souboj už nedošlo, Dreveňáková si v přípravě na duel poranila ruku, a tak se musela „dívčí bitva“ odložit. Respektive 19letá začínající zápasnice dostala novou šanci. Jenže o ni nebude bojovat sama, jelikož do vily přijde další žena – Anet Vechtová. Která z nich zvládne zámecký grapplingový turnaj?

O tom – a mnohém dalším – zase příště, v pondělí 3. října…


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Komplet Sport Servis
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
O2 sport
PrahaIN