IAF roste. Dva ze tří letošních galavečerů sledovalo přes 100 tisíc diváků

Tři společné sezony mají za sebou I Am Fighter a O2 TV Sport. A každá je lepší než ta předchozí. „A příští týden by mělo být jasno o spolupráci na rok 2022,“ hlásí jeden ze spolumajitelů IAF Petr „Píno“ Ondruš.

Téměř 600 tisíc zákazníků má v současné době O2 TV. Tolik lidí tak může mimo jiné sledovat exkluzivně také O2 TV Sport.

Hned pětina z nich v sobotu 13. listopadu (s nedělní první reprízou) sledovala galavečer IAF 3 z Kongresového centra. Podruhé v historii tak měla akce IAF přes 100 tisíc diváků. „Nejdříve jsem tomu ani nemohl uvěřit, protože ta čísla jsou skvělá. Jsme moc rádi, že naše akce táhnou tolik lidí. Je to asi známka také toho, že to děláme dobře,“ neskrývá spokojenost Ondruš.

Ještě aby ano. Čísla sledovanosti IAF hrají do karet i díky tomu, že se právě nyní domlouvá spolupráce na další rok. Také proto s díky odmítli pro náš web komentovat letošní sledovanost zástupci O2 TV Sport.

„Jsme před podpisem, nějaká domluva tu je, vše se rozlouskne příští týden. Pokud to ale vše klapne, mají se diváci nač těšit,“ usmívá se Ondruš, který se kromě organizace turnajů a jednání o kontraktu s televizí připravuje na svoji postojářskou rozlučku v legendární Lucerně 29. prosince.

A kdy se uskuteční další akce stále rostoucího IAF? Jak už jsme vás informovali, v plánu je opět galavečer v Kongresovém centru, předběžný termín je stanovený na březen 2022. A už brzo vám představíme také jeden z jeho velkých taháků.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
O2 sport
PrahaIN