IAF STREETFIGHTER 2022: nezastavujeme, tentokrát se poperou Hošek, Jakubík a spol.

IAF STREETFIGHTER 2022: nezastavujeme, tentokrát se poperou Hošek, Jakubík a spol.

Už dnes od 19:00 hodin pokračuje v garážích OC Šestka populární IAF Streetfighter. Tentokrát se uskuteční pyramida ve váze do 85 kilogramů. A také ta nabízí řádnou zábavu.

Jak prozradil při dnešním dopoledním streamu promotér IAF Petr Ondruš, z původně přihlášených 26 bojovníků zbylo vinou zranění nakonec „jen“ dvanáct statečných, takže na některé potenciální vítěze čekají jen tři místo původně plánovaných čtyř duelů.

Ty bude muset pro svůj případný triumf určitě postoupit favorizovaný Adam Jakubík, který už okusil skrze turnaje RFA i profesionální klec, nyní se ale vrací mezi amatéry. A pokud půjde vše dle plánu, zespoda bude v tomto pavouku číhat Oleg Serdyuk. „A ten je úřadujícím mistrem republiky v této váze, takže pokud se probijí oba až do semifinále, může to být hodně zajímavé,“ říká k tomuto souboji Ondruš.

Na druhé straně pak číhají taktéž zajímává jména. Oblíbený Tomáš Bláha, který je schopen odkroutit šichtu ve své palačikárně, skočit do auta, dorazit na místo konání a střihnout si zápas, bude čekat na vítěze postojářského souboje Jakub Hošek vs. Láďa Mohler. Jestli vám první z příjmení něco říká, tak vězte, že jde opravdu o mladšího bratra populárního – a čerstvého otce – Davida Hoška.

„A zatímco brácha to má vydřené, Kuba je přírodní talent, kterému zas tak moc trénink nevoní. Ale oba se vyznačují tím stejným – tvrdostí a granáty v rukou. Postojářem je také Láďa, takže se máme nač těšit,“ pousměje se Ondruš, který zároveň nezapomene dodat, že na všechny tyto zápasy si lze vsadit u Fortuny. A s docela zajímavými kurzy.

Tak, co, kdo dneska naváže na prvního letošního Streetfightera, kterým se minulý týden stal na stejném místě ve váze do 70 kilogramů Matěj Valoušek z Val Gymu?

Na to se můžete přijít podívat osobně, lístky jsou k dostání v síti Ticketportal, případně samozřejmě i na místě. Přímý přenos pak od 19:00 hodin vysílá stanice O2 TV Sport.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Komplet Sport Servis
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
M.E.G
O2 sport
PrahaIN