IAF STREETFIGHTER: první turnaj je zde

​Dočkali jsme se, první IAF Streetfighter je právě zde. Už dnes večer od 20:00 hodin odstartuje úvodní z celkově deseti turnajů pro jistotu deseti souboji ve třech připravených vahách – do 70, do 85 a nad 85 kilogramů. S respektem a bez milosti.

Kdo by si myslel, že v Česku je málo amatérských bojovníků, kteří si chtějí vyzkoušet unikátní projekt, spletl by se. Od chvíle, kdy I Am Fighter zveřejnil informaci o novém projektu, roztrhl se s přihláškami pytel.

„Je to tak, bojovníků se přihlásilo mnoho, a to ze všech bojových sportů,“ mohl se v posledním podcastu P.O.O.P #4 IAF Streetfighter usmívat jeden z promotérů Petr Ondruš. A zklamaný pochopitelně nebyl ani jeho parťák Ondřej Pála, byť si musel v průběhu natáčení dávat pozor na výchovné rány pingpongovou pálkou.

Oba společně dokázali ještě více nalákat zájemce a také fanoušky. Už od čtvrtka se totiž začaly připravovat prostory garáže Obchodního centra Šestka u Terminálu 3 pro páteční večerní show. „A kdo by chtěl, může přijít už během dne, my tam budeme od ráda,“ zaznělo z úst Pály, který si promotérskou činnost proložil o posledním víkendu zápasem v amatérském MMA.

Samozřejmě do pyramidy vlastního projektu nenastoupí, od toho budou jiní. On sám bude plnit roli moderátora, Ondruš pak spolukomentátora přímého přenosu televize O2 TV Sport, které se povedlo dostat pod svá křídla vlastně všechny elitní MMA organizace v Česku.

A bude se nač dívat. V televizi, ale také osobně, dorazit totiž může vlastně kdokoliv. Prostory za plůtky kolem připravené žíněnky pro bojovníky totiž budou přístupné komukoliv. Ovšem zároveň platí, že kdo dříve přijde, ten bude mít lepší výhled. „První dvě řady uvidí skvěle, počítáme tak se stovkou diváků. Pochopitelně, když jich bude více, budeme rádi a budeme to s OC Šestka pro další turnaje řešit,“ vysvětluje Ondruš.

První Streetfighter nabídne čtyři zápasy ve váze do 70 kilogramů a po třech ve vahách do 85 a nad 85 kilogramů. Hlavním tahákem pak bude souboj pyramidy ve váze do 85 kg mezi Josefem Talafousem a Davidem Bočkem.

Na jedné straně 50 zápasů v postojových disciplínách a pět v amatérském MMA, na straně druhé amatérský český šampion v muay thai s více jak čtyřicítkou zápasů mezi postojáři.

IAF Streetfighter může začít!


Pravidla:

  • Souboje proběhnou na speciálním povrchu o průměru šest metrů s možností použití tzv. zápasnické obuvi (sambo boty), pouze s nimi nebudou moct být vedeni kopy na hlavu podrážkou.
  • Zápasy budou vypsána na 3x3 minuty bez bodování, vyhrát se tak dá K.O., T.K.O., či vzdáním soupeře. V případě, že se tak nestane, následuje pětiminutový Extra Round, který se bude jako jediný bodovat.

„Bojuj bez milosti! Vyhrát může jen jeden!“

Za promotéry IAF Petr Ondruš a Ondřej Pála

 

 


Naši partneři

ALEA sportswear
Fortuna
Prima Cool