Je to tady! Stát se Streetfighterem můžeš také TY!

Populární série IAF Streetfighter, která se těší velkému diváckému zájmu, se vrací. A i ty můžeš být coby Streetfighter u toho! Důležité termíny pro tebe: přihlášku poslat do 31. července. Večery se pak uskuteční už 26. srpna, 2. a 9. září.

„Pokud se cítíš jako Streetfighter, tak si vítán. A je jedno, zda jsi ještě MMA zápasově nepolíbený. Šanci být vybrán má každý, kdo už má alespoň nějakou zápasovou zkušenost z bojových sportů. Streetfighter je o hledání talentů, které poté můžeme podpořit v jejich cestě za snem bojovníka,“ láká do třetího ročníku IAF Streetfighter promotér Petr „Píno“ Ondruš.

Jména David Zoula, Mario Brezovský, nebo David Závoda budiž důkazem, že nejde jen o planá slova. Bojovat se bude ve třech osmičlenných pyramidách ve vahách do 70, do 85 a nad 85 kilogramů dle amatérských MMA pravidel světové federace GAMMA. Dostat se na tebe může i v superfightech.

Každý galavečer pak bude vysílat v přímém přenosu stanice O2 TV Sport. Pro vítěze pyramid jsou připravené zajímavé ceny včetně placeného kempu v ATT (American Top Team) v Záhřebu.

Už ses rozhodl, že chceš být Streetfighterem? Pokud ano, přihlášku, kde uvedeš věk, váhovou kategorii, zápasovou zkušenost a můžeš se i stručně představit, posílej na hello@iamfighter.cz.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Komplet Sport Servis
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
O2 sport
PrahaIN