Máme vítěze první řady reality show I Am Fighter

V rámci galavečera IAF 2 bylo duo zápasů z finále reality show I Am Fighter. Zde byla otázka, kdo vyhraje, a navíc, kdo získá bonus půl milionu korun, o kterém rozhodli fanoušci v hlasování přes sms.

Jako první narukovali do klece Pavel Prachař a Daniel Ligocki, zápas ve váze do 84 kilo. Tank s pojmenováním Prachař za první dvě kola předvedl více kopů než úderů rukami. Ten zlatý si ale nechal na třetí kolo. Napřáhl a pravý hák Ligociko uspal. Chvíli trvalo, než se postavil na nohy. Tenhle granát byl pro Prachaře v reality show poslední a vítězný, tahle zbraň se proměnila na K.O. „Čekal jsem na ten capáček. Střelil jsem to tam a on spadl. Sblížili jsme se, je to zvláštní, radši bych sekl nějakého namistrovaného hňupa," usmál se vítěz. On i jeho soupeř jsou totiž z jednoho gymu, konkrétně Jetsaam gymu Brno.

Petr Herajn a Adam Beran, pro změnu dvojice lehké váhy z pražského Monster gymu. Potlesk a pískot, tak rozdílné bylo přivítání od fanoušků před zápasem. Beran nastupoval s velkým sebevědomím, ale prohrál, po čtyřech minutách nezvládl nálož, kterou mu Herajn přichystal na zemi. Bojovník s přezdívkou Apache právě ulovil.

„Děkuju za zápas, je to kamarád. Byla to bomba, chtěl bych poděkovat celému týmu. Je to tam, vole," děkoval vítěz svému kotli příznivců.

Zbývala vyřešit poslední otázka sportovní show, kdo vyhraje půl milionu korun. Prachař, nebo Herajn. Fanoušci ukázali na Prachaře.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
Autocentrum V-group
Jaroš & Partners Real Estate
O2 sport
PrahaIN