NOVINKY k pokračování IAF Streetfighter

Rádi bychom vás informovali o chystaných změnách spojených s projektem IAF Streetfighter tak, aby si mohli fanoušci i diváci u televizních obrazovek skrze O2 TV Sport užít to nejlepší z MMA v garážích OC Šestka.

Jelikož chceme dát co největší šanci všem postupujícím a favoritům fanoušků, páteční desátý Streetfighter bude složen čistě z tzv. super fightů, tedy zápasů mimo oficiální tři pyramidy ve vahách do 70, do 85 a nad 85 kilogramů.

Do celého projektu, který odstartoval na začátku léta, zasáhla – stejně jako ve všech sportech – vládní nařízení spojená s novým typem koronaviru.

Zároveň máme k dispozici mimo pyramidy řadu skvělých bojovníků, kteří touží po zápasech, a tak chceme spojit příjemné z užitečným – postupujícím dát čas na oddych a vyléčení různých bolístek a neduhů –, a dalším bojovníkům možnost se předvést. Ostatně tak, jak jsme před startem celého projektu deklarovali.

Z tohoto důvodu nás po pátečním desátém pokračování Streetfighteru čekají ještě další dva turnaje – nejprve 25. září semifinálový, následně 2. října finálový.

Věříme, že si všechny tři společně s námi užijete tak, jako dosavadních devět.

V dalších dnech vám nabídneme složení pátečního turnaje stejně jako závěrečné duely všech tří pyramid.


Naši partneři

ALEA sportswear
Fortuna
Prima Cool