RFA vs. IAF: WARM UP v Nových Zámcích ostrou přípravou na podzimní Prahu

Loni v listopadu jsme v pražské UNYP Arena viděli první společný event organizací I Am Fighter (IAF) a Real Fight Arena (RFA). Povedl se, fanoušci viděli fantastické zápasy. Už tehdy bylo jasné, že přijde pokračování. A v roce 2024 rovnou dvě. První už 18. května.

„Určitě si sedneme a budeme řešit další spolupráci,“ pronesli na následné tiskové konferenci promotéři obou organizací Petr Ondruš (IAF) a Boris Marhanský (RFA). Svá slova potvrdili už jen tím, že společně začali vytvářet podcast.

A nyní oznámili další společnou bitvu. „Tentokrát budete muset vy dojet za námi,“ komentoval event RFA vs. IAF: warm up, který se uskuteční 18. května v Nových Zámcích s úsměvem Marhanský.

„Výběr místa je kvůli tomu, že máme na kartě hlavně kluky z jižního Slovenska. V hlavním duelu se představí Lajoš Papp, který se po neúspěšné snaze vybojovat titul v těžké váze, přesouvá o váhu níže do polotěžké. A poprvé by se zde měl představit také Gábor Boráros,“ začíná s menším odkrývání karet boss RFA.

Více zatím neprozradí, byť se rýsují hodně zajímavé možnosti. Ostatně už fakt, že prvnímu plakátu oznámených jmen vévodí pro změnu český bouřlivák Frederico Komuenha, který mocně touží po titulové šanci, něco naznačuje. „Černý Panter“ bude mít letos v první polovině roku pořádně napilno, už 22. března jej uvidíme na IAF 11 na Kladně.

„Nechte se překvapit. Podtitul warm-up jsme vymysleli proto, že v Nových Zámcích půjde o různé kvalifikační souboje směr náš společný velký event v září v Praze. Právě tam by mohlo třeba dojít i na titulové souboje a odvety za listopad,“ přidává Marhanský. Jen pro připomenutí, 11. listopadu v české metropoli dominovali smluvní bojovníci IAF, v přímých duelech se soupeři RFA zvítězili v soubojích o mistrovské pásy 3-0.

„Jsou tam i další možnosti. Je to pár dní, co jsem se bavil s trenérem Krisztiána Simona, který prohrál s Adamem Herajnem. Dle nich byl duel výrazně ovlivněn faulem Adama, takže Krisztián by určitě odvetu chtěl,“ dodává.

Zdá se, že se máme nač těšit. Jak, co se týče IAF 11, tak i dalších dvou pokračování spolupráce IAF s RFA. Pro informace směrem k RFA vs. IAF: WARM UP – ohledně dalších bojovníků, lístků i PPV – proto pozorně sledujte sociální sítě obou organizací.


Naši partneři

CHRENEK KOTRBA
Fortuna
Hayashi
Dasco
Blakkwood Records
Resistance Security
Agel
Cosmopolitan institute of Education
Autocentrum V-group
Jaroš & Partners Real Estate
O2 sport
PrahaIN