Turnaj IAF 2 nabídne i OKTAGON šampiona

Organizace I Am Fighter chystá na začátek března svůj druhý turnaj s názvem I Am Fighter 2. V unikátních O2 Universum prostorách se 6.3. představí Petr Kníže, Jaroslav Pokorný, Daniel Brunclík, Vasil Ducár, Bob Voves, Tomáš Fiala, Peter Gabal a mnozí další. Na akci rovněž uvidíme jedno slovenské jméno, které aktuálně drží titul v organizaci OKTAGON MMA. Nabídku na zápas totiž přijal sběratel titulových opasků Tomáš Deák.

Angažmá slovenské hvězdy je pro mnohé asi hodně překvapivé. Sám Tomáš však exkluzivně pro MMA Shorties svou účast na turnaji jasně vysvětlil, „Mám domluvený zápas v RCC, ale s ohledem na to, že je až v květnu a já už jsem nějakou dobu v přípravě, jsem tlačil, že potřebuji nějaký zápas. Nejlépe okamžitě, abych přípravu netahal až do května. IAF mi nabídlo duel v takovém termínu, že zvládnu boj a pak i přípravu na květen.“

Tomáš Deák se fanouškům naposledy představil v září, kdy si na turnaji OKTAGON 14 poradil s Filipem Mackem. Díky tomu se stal bantamweight šampionem organizace OKTAGON MMA. Od té doby se snažil získat nějaké zahraniční angažmá, které by jeho kariéru zase posunulo o kousek dál. To se mu očividně povedlo. Domluvil se s ruskou organizací RCC, která mu však nabídla zápas až v květnu.

„Každý mi sliboval zápasy, ale všechno až v polovině roku. Já jsem naposledy zápasil v září. Přitom bych nejradši bojoval každé 3 měsíce, ne jednou za půl roku. Petr Ondruš mi vyhověl v termínu,“ pokračoval Tomáš Deák. Ten má s dlouhými přípravami poměrně negativní zkušenosti. Organizace Fight Nights Global, jejímž šampionem Tomáš byl, mu totiž tak dlouho posouvala zápas a tím i prodlužovala přípravu, až si reprezentant OFA gymu ošklivě poranil loket.

Tomáše tak v následujících několika měsících uvidíme v boji hned dvakrát. Poprvé 6.3. v Praze a následně v zatím nespecifikovaném květnovém termínu v Rusku.

 

Lístky na zmíněný I Am Fighter turnaj 2 najdete ZDE.


Naši partneři

ALEA sportswear
Fortuna
Prima Cool